В зоні АТО 24ТРБ PDF Друк e-mail
Чергова поїздка в зону АТО клірика громади Покрови Пресвятої Богородиці УПЦ КП міста Харкова.

Фотозвіт про поїздку буде, як завжди, з нечіткими окремими фото, щоб не було розпізнано місць дислокації підрозділів українських військ.

Звичайно, що фото викладаємо лише вибрані - можливо, колись викладемо розширені, після закінчення військових дій.
Але все по порядку:

Дорога в зону відповідальності підрозділів українського війська ближче до місць дислокації більше нагадує моменти з комп'ютерних ігор... нажаль, зовсім не мирних та веселих.

По автомагістралях досить помітно: де проходили сутички, де пересувалася важка техніка, можна тільки здогадуватися, скільки часу будуть загоюватися рани на нашій багатостраждальній землі після цієї агресії.
 

Черги на блок-постах інколи складають до десяти автомобілів, все ретельно перевіряється людьми у військовій формі. До волонтерів вони ставляться з розумінням, хоча перепитують мету поїздки і кінцевий пункт призначення досить не раз і переконливо))

 

На дорогах пересувається багато військової техніки, ідуть активно і в обидва боки - як із зони вторгнення, так і в зону військових дій.

В основному - важка техніка, вантажні автомобілі, призначення деяких машин відоме тільки спеціалістам))
 

 
Добираємося до місця, слава Богу, без пригод. Військові з вдячністю приймають допомогу, дякують всім, хто був причетний до цього рейсу, як і до всіх інших.


 
Відповідно хочеться передати їхню подяку всім, хто приклав зусилля для здійснення цієї поїздки та всіх інших рейсів  - дякуємо за всі ваші старання, як моральні, так і матеріальні.

Дякуємо також і батькам та діткам, які передали малюнки і листи для солдат. Повірте, дуже зворушливий момент, коли спостерігаєш, як обвітреними руками солдати бережно беруть ті клаптики паперу з дитячими малюнками та несміливими рядками листів.

Коли своїми очима дивимося на умови, в яких доводиться воювати нашим воїнам з таким потужним агресором, просто дивуєшся, які наші солдати молодці і які вони великі патріоти своєї країни.

Хлопці лише недавно передислокувалися, ще не встигли обжитися і закопатися, створити захисні комунікації та бодай елементарних побутових умов.

А вже ночі стають холодними - один Господь знає, як встигнути їм допомогти "утеплитися".


 
Велика надія на милість Божу, що Господь нашими з вами руками полегшить суворі умови служби нашим солдатам.

Свята Православна Церква, та УПЦ КП в Харкові, як невід'ємна її частка, закликає і просить всіх своїх вірних до молитви за долю України та за воїнство наше.

Закликаємо всіх православних християн до молитов за всіх воїнів, які боронять Україну перед лицем загарбника. Та за всіх медиків, весь персонал, і всіх цивільних, що перебувають у зоні військових дій. Та за всіх православних християн, що потребують Господнього заступництва у військових конфліктах по всьому світові, за всіх полонених і поранених - нехай збереже, охоронить і заступить їх Господь наш Милостивий.

Кожен син і дочка Святої Православної Церкви, і, звичайно ж, УПЦ КП в Харкові, повинні розуміти і усвідомлювати, що від всієї повноти церкви, від кожного з нас залежить доля нашої країни у цей скрутний та тривожний час.

{jcomments off}