Волонтерська поїздка до 5ї МБ 24го батальйону PDF Друк e-mail
Нещодавно до нас звернулися бійці 5 МБ 24го ТРБ з проханням допомогти речами першої необхідності у зв'язку із терміновим відправленням їх підрозділу на передову.
 
Парафія Покрови Пресвятої Богородиці міста Харкова (УПЦ КП в Харкові) прийняла активну участь у допомозі українським військовим.
 
За три дні було зібрано не все, що просили військові, але ми змогли хоча б помякшити їх перші дні у зоні АТО, де і без того жорсткі умови перебування.

Нашими парафіянами та іншими небайдужими жертводавцями було зібрано та придбано теплу білизну, теплі рукавиці, шкарпетки, балаклави, продукти харчування, набори ключів, часник, цибулю, мід, солодощі, чай, каву, та багато інших речей, які допоможуть нашим солдатам вижити і вистояти, захищаючи нашу Батьківщину від зовнішнього та внутрішнього ворога.


Також небайдужими людьми було подаровано електричні засоби для облаштування побуту солдат.
 


Вдячні ми також і діткам, які своїми малюнками і листами нагадують військовим, кого захищає наша армія на своїй землі.
Це дитяче мистецтво надихає солдат і утверджує в них величезне бажання перемогти і повернутися додому.


З Божою допомогою вантаж був доставлений у місце розташування підрозділу і переданий безпосередньо в руки тих, кому був призначений.
 

Військові на знак вдячності дозволили всім охочим сфотографуватися біля броньованого автомобілю, який нещодавно подарували їм волонтери Львівщини.
 

Ще і ще раз хочеться подякувати всім, хто прийняв участь у цій благодійній акції і просимо не полишати доброї справи, оскільки одному Богові відомо, коли повернуться по домівках наші хоробрі солдати.
 
Але, звичайно ж, найперше закликаємо всіх вірних Святої Православної Церкви, та УПЦ КП в Харкові, зокрема, до молитви за нашу Батьківщину, Україну, за воїнів її - і тих, що служать, і полонених, і на полі битви загиблих, а також і за всіх наших братів і сестер, що загинули у цій війні.
{jcomments off}