Покровська громада. Українська Православна Церква Київського Патріархату в Харкові
У харківської влади страх перед ПравославноюЦерквою? PDF Друк e-mail

Сліпа глухота харківської влади щодо української Церкви -

шкідництво чи страх?

 

     Довгий час громада Покрови Пресвятої Богородиці Харківської Єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату бореться за право повноцінно служити Богові на своїй землі. Проте міська влада Харкова всіма правдами і неправдами перешкоджає цьому.

    Громада неодноразово зверталася до мерії з проханням виділити земельну ділянку для будівництва храмового комплексу. Проте із запропонованих 17 (так - сімнадцяти ! ) варіантів керівництво не погодилося на жоден, а запропонувати альтернативу чи свій варіант на наше ж прохання просто  не вважало за потрібне. Ні, громаді не відмовили в альтернативі - письмове прохання просто проігнорували.

    Як предивно сповняються слова псалмопівця і царя Давида: "нічого не змінюється під сонцем"... Влада змінює владу, до керма приходять то "партократи", то "демократи", то помаранчеві, то біло-сині, а в українському місті Харкові з населенням у півтора мільйони чоловік, на нашій рідній землі, - як не було жодного єпархіального храму Харківської Єпархії Київського Патріархату, так і немає... Та й на всю область такий храм тільки один, і той знаходиться у пристосованому приміщенні. Воістину "не надійтеся на князів, на синів людських - в них нема спасіння".

    Але ми знаємо і віримо: Бог не в силі, Бог в правді. І Він рано чи пізно сподобить Покровську громаду мати свою церкву, - якщо тільки не опускати рук і продовжувати молитися і боротися за правду.

 

Автор: ієрей Сергій.

Голова громади Покрова Пресвятої Богородиці міста Харкова.

Харківської Єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату.