Точний час


Банерообмін

Магазин церковних свічок

 

Статистика відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні49
mod_vvisit_counterВчора81
mod_vvisit_counterЦей тиждень575
mod_vvisit_counterМинулий тиждень709
mod_vvisit_counterЦей місяць1784
mod_vvisit_counterМинулий місяць2554
mod_vvisit_counterЗа весь час250552

Зараз на сайті: 2
Ваш IP: 54.234.0.2
,
Дата: січ. 20, 2018

Створення сайту

 


На запитання вірних УПЦ КП в Харкові та Харківській єпархії УПЦ Київського патріархату відповідає клір єпархії - Про місце для будинку. PDF Друк e-mail
Запитання:
Ми купили земельну ділянку. Інколи при проведенні яких-небудь робіт ми виявляли останки, схожі на людські. Потім це питання почало нас цікавити все більше - і ми почали розпитувати у всіх, хто міг би щось знати про цю землю. Згодом виявилося, що на цьому місці раніше було кладовище. Чи можна на цьому місці будувати житловий будинок? Як взагалі використовувати таку ділянку під які-небудь цілі?
Підкажіть, будь-ласка.

Відповідь:
Перед тим, як проводити на цій ділянці якісь роботи - чи сільськогосподарські, чи будівельні, чи ще якісь інші, необхідно ретельно вибрати з землі всі останки попередніх поховань і захоронити їх в окрему могилу. На цій могилі необхідно поставити православний хрест. Після цього слід запросити священика, він відслужить панахиду за усопшими і прочитає молитву на заснування нового дому.

Просимо всіх вірних УПЦ КП в Харкові та у всій Харківській єпархії УПЦ Київського патріархату, підноити молитви до Господа за упокоєння душ раніше спочилих рабів божих, наших прародичів та родичів, всіх воїнів православних, на болі битв загиблих, і за всіх раніше спочилих Православних християн.
 

Додати коментар

Не забувайте, що ви на православному сайті.
Коментарі модеруються.
Все недостойне буде видалено на розсуд модератора.

Захисний код
Оновити