Магазин церковних свічок

 

Статистика відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні22
mod_vvisit_counterВчора69
mod_vvisit_counterЦей тиждень161
mod_vvisit_counterМинулий тиждень529
mod_vvisit_counterЦей місяць597
mod_vvisit_counterМинулий місяць2469
mod_vvisit_counterЗа весь час371654

Зараз на сайті: 2
Ваш IP: 3.237.97.64
,
Дата: бер. 09, 2021

Створення сайту

 


Вітаю. Мене звуть Олена. Скажіть, як відноситься Церква до шлюбу між кумом і кумою - людьми, які разом хрестили дітей. PDF Друк e-mail
Запитання:
Вітаю. Мене звуть Олена. Скажіть, як відноситься Церква до шлюбу між кумом і кумою - людьми, які разом хрестили дітей.


Відповідь:
Відповідає ієрей Сергій.

Православна Церква категорично не підтримує будь-яких стосунків між людьми, які є духовними батьками дитини (в народі кумом та кумою), окрім стосунків щодо опіки та спільного духовного виховання хрещеника (хрещеної). Думаю, Ви розумієте про що йдеться.
Хрещені батьки повинні бути прикладом дитині в усьому і навчати її жити в Православній родині згідно з православними традиціями.
Проте, якщо за якихось обставин сталося так, що хрещені батько і мати однієї дитини живуть в порушення цієї вимоги Православної Церкви, але хочуть стати на стежку життя праведного, їм необхідно звернутися до керуючого архієрея для вирішення цього питання у церковному суді чи владою єпископською. Зробити це можна через свого духівника чи якщо такий відсутній (а у вказаних обставинах найбільш ймовірно що це саме так), то попередньо проконсультувавшись із священиком Православного храму за власним вибором.
Якщо Ви чи хтось інший має таку потребу і хоче звернутися до кліру нашої парафії Української Правосланої Церкви Київського Патріархату в Харкові, то це можна зробити, зателефонувавши за номерами телефонів, вказаними на сайтах чи за формою зворотнього зв'язку в розділі "контакти".