Магазин церковних свічок

 

Статистика відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні24
mod_vvisit_counterВчора62
mod_vvisit_counterЦей тиждень346
mod_vvisit_counterМинулий тиждень458
mod_vvisit_counterЦей місяць24
mod_vvisit_counterМинулий місяць2159
mod_vvisit_counterЗа весь час406266

Зараз на сайті: 4
Ваш IP: 44.201.96.43
,
Дата: лип. 01, 2022

Створення сайту

 


Громада Покрови Пресвятої Богородиці (Українська Православна Церква в Харкові) стурбована хвилею насильства, спрямованого проти християн в Єгипті та Каїрі PDF Друк e-mail
В потоці останніх новин у світі все частіше звучать тривожні повідомлення про цілеспрямовані акції мусульманських радикальних сил, направлені проти християн. Такі дії нещодавно були вчинені в Каїрі, та Ірані, в Пакистані (неодноразово) , в Секторі Газа, на Філіпінах, у В'єтнамі (теж неодноразово), в Іраку, в Нігерії, та найнедавніші просто шокуючі випадки в Єгипті

У негативному світлі таких неподобств ми, православні християни, вірні Святої Православної Церкви Київського Патріархату в Харкові, закликаємо всіх, хто вважає себе християнином та сподівається Царства Божого, висказати свою думку на шпальтах цього сайту і де лише можливо в коментаріях на просторах мережі ІНТЕРНЕТ.

Не для кого не новини в Харкові, що це місто є багатонаціональне та гостинно дає притулок людям багатьох національностей як слов'янських, так і африканських, східних і багатьох інших народностей.

На вулицях Харкова можна зустріти як представників слов'янських націй, так і арабів, негрів, індусів, семитів, та кого тільки не прийняла до себе наша гостинна українська земля. Одним цей притулок є тимчасовим на період навчання, іншим - довгостроковий для перебування чи проживання. А багато людей інших рас і народностей вже народилися в цьому місті, в нашій державі і є її громадянами.

Проте можна сміливо сказати, що конфліктів на тлі віри чи расової приналежності, які б відзначалися певною гучністю чи масовістю, на нашій землі просто не ставалося за новітньої історії. Хочемо просити Бога, щоб так воно було і надалі, нехай Господь збереже мир в нашому домі, який ми розділяємо з іншими народами.

Проте ми просто не маємо права мовчати на такі випадки в інших регіонах світу чи країнах, і можемо сміливо поставити їм в приклад свою землю, де мирно співіснують безліч націй та віросповідань. Тому закликаємо всіх людей, не лише християн, але й всіх тверезо мислячих людей, висказати свій рішучий спротив таким явищам на нашій Богом даній нам планеті Земля, оскільки такі дії одних людей обов'язково викличуть протидію інших і світ може знову поринути у вир хаосу, як бувало вже в ранній історії людства та в середньовіччі.

На наш погляд кожен з нас, незалежно від раси і віросповідання, несе свою відповідальність за все, що відбувається навколо нього і мовчанням своїм нерідко ми стаємо співучасниками зла. Тому закликаємо не мовчати всіх і кожного, а через всі доступні засоби комунікацій, через глобальну мережу ІНТЕРНЕТ, через друзів і знайомих - говорити і закликати до миру і злагоди, як заповідав нам Господь.

А до всіх вірних чад Христових, зокрема до Православних християн і ще більше - до вірних Православної Церкви Київського Патріархату, звертаємося з проханням про молитву за тих братів-християн, хто перебуває в осередку міжусобиць і потребує Божого заступництва і допомоги.

І нехай Господь наш не за достоїнством нашим, а за молитвами Святих Своїх і заради милосердя Свого незліченного, подасть спасіння і мир всім вірним чадам своїм по всій Вселенній.

Молімося, браття і сестри - і нехай кожен знає і розуміє, що наша спільна молитва без участі кожного не відбудеться, а за участю кожного з нас стане великою силою на допомогу нашим одновірцям в скруті.


{jcomments on}