Магазин церковних свічок

 

Статистика відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні106
mod_vvisit_counterВчора176
mod_vvisit_counterЦей тиждень282
mod_vvisit_counterМинулий тиждень884
mod_vvisit_counterЦей місяць3684
mod_vvisit_counterМинулий місяць3826
mod_vvisit_counterЗа весь час435556

Зараз на сайті: 3
Ваш IP: 3.239.8.7
,
Дата: трав. 29, 2023

Створення сайту

 


Клірик громади Покрови Пресвятої Богородиці УПЦ Київського Патріархату в Харкові відвідав один із підрозділів у зоні АТО з волонтерською поїздкою. PDF Друк e-mail
Пройшов деякий час після здійснення волонтерської поїздки клірика Покровської громади на допомогу одному із підрозділів 24-ї бригади в зоні АТО.
Військові як і раніше, потребують нашої допомоги, особливо молитовної підтримки і психологічного опікування.
В цій непростій ситуації невизначеності і уявного перемир'я, наші воїни мужньо витримують постійні провокації з боку ворога і ціною неймовірних зусиль стримують палке бажання змести врешті решт ненависників України з нашої рідної землі.{jcomments off} Тому Українська Православна Церква Київського патріархату в Харкові та по всій харківській єпархії закликає своїх вірних синів та дочок до молитви за мир в Україні, за перемогу наших мужніх воїнів над підступним і злобним ворогом України.
Ми всі, як часточки Вселенської Святої Православної Церкви, невпинно прагнемо спокою і втихомирення на нашій багатостраждальній українській землі.
Господь нам дарував незалежність без краплі пролитої крові у 1991му році, але як гірко нашому народові приходиться платити за прагнення здобути справжню, повносправну незалежність від нахабного і віроломного сусіда.
То ж громада Покрови Пресвятої Богородиці міста Харкова УПЦ Київського патріархату в Харкові закликає всіх вірних Святої Православної Церкви молитися до Господа, Пресвятої Богородиці і всіх святих, щоб за спільними молитвами святих усіх і нас, недостойних, дарував Господь нашим воїнам повернутися до своїх домівок цілими і неушкодженими, з радісною звісткою про перемогу.
Нам же залишається лише в молитовних сподіваннях допомагати посильно мужнім українським воїнам.
Бо сама навіть наша увага і турбота значить для них вже немало - вона нагадує їм, за що вони воюють з лютим ворогом, за що проливають свою кров і терплять незгоди.
І нехай Бог всемогутній дарує всьому нашому народові тверду пам'ять про те, якою ціною здобувається ця перемога.